Baigėsi VRVVG organizuotas 2018 m. mokymų ciklas

2018 22 spalio, 07:38

2018 m. spalio 17 d. Vilniaus r. Vietos veiklos grupė organizavo mokymus, kuriais užbaigė šių metų seminarų ciklą skirtą potencialiems projektų pareiškėjams, Vilniaus r. verslininkams, bendruomenėms ir gyventojams.

Paskutiniojo seminaro tema „Verslo ryšiai (Networking): kaip pasiekti savo tikslus padedant kitiems žmonėms?“ buvo skirta nagrinėti verslo ryšių kūrimo bei valdymo koncepcijoms. Mokymų dalyviai nagrinėjo kaip „Verslo ryšiai“ suprantami šiandieniniame pasaulyje, kaip jie yra kūriami, palaikomi ir valdomi siekiant sėkmingo rezultato.

Suvokus, kad turimų ryšių dėka atsiveria karjeros ir verslo vystymo galimybės, galima pasiekti savo tikslų ne tik asmeniniame gyvenime bet ir verslo srytyje. Vienas iš būdų plėsti pažinčių tinklą – networkingas (liet. tinklaveika). Seminaro klausytojai galėjo praktiškai išbandyti savo gėbėjimus santykių kūrimo užduotyse, nagrinėjo verslo ryšių efektyvumo ir rezultatyvumo instrumentus, kūrė individualius veiksmų planus siekant sukurti reikalingus ryšius bei nagrinėjo daugelį kitų – sėkmę bendravime lemiančių veiksnių ir priemonių verslo ryšiams kurti.

Šiemet Vilniaus rajono vietos veiklos grupė surengė 12 praktinių mokymų. Seminarų kokybę užtikrino tai, jog mokymus vedė savo srities specialistai  turintys ilgametę patirtį dėstomų temų srityse. Visos mokymų programos buvo sudarytos iš teorinio ir praktinio mokymo. Seminarų metu buvo taikomi įvairūs mokymosi metodai: teorijos pristatymas, duomenų, informacijos ir atvejų analizė, praktiniai pavyzdžiai, diskusijos, aptarimas, individualus darbas ir kita. Mokymų dalyviams buvo suteikta mokymų medžiaga bei pažymėjimai, liudijantys dalyvavimą seminaruose.

Džiaugiamės, kad mokymų ciklas sulaukė didelio susidomėjimo ir teigiamų atsiliepimų iš dalyvių. Vilniaus rajono vietos veiklos grupė ir kitąmet planuoja tęsti laiko patikrintą praktiką ir organizuoti mokymus aktualiomis temomis susijusiomis su Vilniaus rajono vietos veiklos grupės „Vietos plėtros strategijos“ įgyvendinimu…

Akimirkos iš vykusių mokymų:

< Grįžti