Konferencija „LEADER vakar, šiandien ir rytoj” Kaune

2019 17 spalio, 13:29

Vilniaus r. VVG pirmininkė Violeta Jankauskienė š. m. spalio 10 d. dalyvavo Kauno rajono vietos veiklos grupės organizuotoje strategijos viešinimo tarptautinėje konferencijoje „LEADER vakar, šiandien ir rytoj”.

Konferencijoje buvo kalbama apie sėkmingai įgyvendintus tarptautinius projektus, LEADER pažangą ir perspektyvas po 2020 metų. Konferencijos LEADER ekspertų plenarinėje diskusijoje buvo svarstoma, ar ateityje pavyks supaprastinti KPP įgyvendinimo procesą, ar VVG yra pasirengusios skatinti sumaniųjų kaimų bei lėtojo turizmo kūrimąsi, kaip bendruomenėms sekasi kurti darbo vietas. Antrojoje konferencijos dalyje darbas vyko grupėse. Pirmoji grupė diskutavo, kokie yra pagrindiniai LEADER 2021–2027 m. laikotarpio vietos plėtros strategijų prioritetai. Šios grupės moderatoriai buvo Erika Ribašauskienė ir Rimantas Čiūtas. Antroji grupė, kurios darbą moderavo Ilona Javičienė ir Ireneuš Kostka, diskutavo dėl 2021–2027 m. laikotarpio vietos plėtros strategijų įgyvendinimo galimybių. Trečioje grupėje, kurią moderavo Arvydas Veikšra, buvo diskutuojama apie miesto ir kaimo VVG, jos partneriai ar konkurentai?

Renginyje dalyvavo Lietuvos ir Lenkijos VVG atstovai, svečiai iš Žemės ūkio ministerijos, Nacionalinės mokėjimo agentūros, Vytauto Didžiojo Žemės ūkio akademijos, Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos, Lietuvos  ir Lenkijos vietos veiklos grupių tinklo atstovai.

< Grįžti