KŪNUI, PROTUI IR SIELAI NAUDINGAS SAVAITGALIS

2021 5 spalio, 13:10

Š. m. spalio 2 d., bendruomenė „Miledi“ vykdydama vietos projektą „Sveikata – kūno, proto ir sielos harmonija“ Mickūnų ir kaimyninių seniūnijų gyventojams siūlė visapusiškai naudingos veiklos.

Diena pradėta aktyviai – vyko seniūnijų sporto žaidynės -surengtos futbolo 6×6, krepšinio 3×3, paplūdimio tinklinio 2×2, stalo teniso varžybos. Dalyviai atvyko ne tik iį Mickūnų seniūnijos, bet ir iš Lavoriškių, Kalvelių ir Vilniaus. Ypač didelio susidomėjimo sulaukė stalo teniso varžybos. Vaikai ir suaugę noriai dalyvavo rungtinėse.

Vidurdienį buvo transliuojama virtuali maisto gaminimo pamoka kartu su seserimis Irena i Violeta Malevskomis. Norintys turėjo galimybę kartu pasigaminti tris sveikuoliškus patiekalus: Raw tinginį, moliūgų sriubą su „grietine“ ir cukinijos apkepą.

Pramogų ciklą vainikavo atlikėjos, nuostabaus balso savininkės Evelinos Sašenko ir akordeonisto Nerijaus Bakulos koncertas.

Bendruomenė „Miledi“ džiaugiasi žmonių susidomėjimu ir dalyvavimu renginiuose, tai geriausia paskata panašiomis iniciatyvomis propaguoti fizinį aktyvumą, sveiką gyvenseną ateityje.

< Grįžti