Mickūnų gyventojai turi vaikų žaidimo aikštelę ir lauko treniruoklius

2017 30 lapkričio, 06:12

Augant vaikams viena svarbiausių užduočių – sudaryti jiems saugias užimtumo bei lavinimo sąlygas. Vaikų žaidimų aikštelės sukuria tam palankią aplinką. Vilniaus rajono teritorijoje veikianti asociacija „Mickūnų bendruomenė“ įgyvendino projektą, kurio tikslas sukurti vietą, skirtą vaikų užimtumui bei aktyviam laisvalaikiui leisti. Projektas, finansuojamas iš LR Žemės ūkio ministerijos lėšų, skirtą kaimo bendruomenių veiklai vystyti, o tai pat prie projekto įgyvendinimo prisidėjusi Vilniaus rajono savivaldybės administracija, kuri padengė 10 proc. projekto išlaidų, skirtas sutvarkyti viešas erdves kaimuose ir sukurti patrauklią aplinką gyventojų laisvalaikio praleidimui.

Projekto metu Mickūnų seniūnijos, Mickūnų miestelio, Mickūnų g. 3 prie seniūnijos pastato, aikštelėjė buvo įrengta vaikų žaidimo aikštelė vaikams, o tiksliau – įrenginiai vaikams žaisti, lauko treniruokliai, speciali danga, šiukšliadėžė ir suoliukas. Vaikų žaidimo aikštelę sudaro 6 įrenginiai vaikams: svertinės supynės, skirtos vaikams nuo 1 metų iki 10 metų, supuoklės, beždžionių tiltetis, karuselė ir spyruokliukas. Lauko treniruokliai skirti įvairaus amžiaus žmonėms, tarp jų jaunimui ir tėvams.

Tokios žaidimų aikštelės yra idealus variantas ne tik vaikams, bet ir tėvams bei puikus būdas kartu praleisti laiką su savo mažyliais. Įrengta aikštelė atvira visiems Mickūnų seniūnijos gyventojams, norintiems aktyviai praleisti šeimos laisvalaikį, tokiu būdu skatinant sveikos ir darnios kaimų bendruomenės vystymąsi. Įrenginiai yra viešo naudojimo paskirties, todėl tikimės, kad bendruomenės gyventojai bus supratingi ir saugos turimą turtą.

< Grįžti