Petys už laisvę!!!

2021 13 balandžio, 04:49

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus ministerijos per Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą Lietuvos gyventojams išsiuntė žinutes – kvietimą skiepytis.

„Kviečiame 65 m. ir vyresnius asmenys skiepytis nuo COVID-19 ligos. Pasirūpinkite savo ir artimųjų sveikata – vakcinos laukia Jūsų! Kreipkitės į savo savivaldybę – Jums suteiks visą reikalingą informaciją. Būkime sveiki ir saugūs. Daugiau informacijos: https://koronastop.lrv.vakcinavimas“ – tokią žinutę gavo gyventojai.

Norintieji pasiskiepyti COVID-19 vakcina, prašomi kreiptis į savo asmens sveikatos priežiūros įstaigą. Šeimos narių ir artimųjų prašome padėti užsiregistruoti garbaus amžiaus tėvams ir seneliams.

Registruotis skiepams kviečiamos ir kitos prioritetinės grupės – asmenys, turintys rizikos veiksnių ir / ar sergantys lėtinėmis ligomis, pedagogai, dėstytojai, abiturientai, globos įstaigų darbuotojai, pareigūnai, mažmeninės prekybos atstovai ir kiti asmenys, vykdantys gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas ir dirbantys kontaktiniu būdu, o taip pat didelių įmonių darbuotojai, turintys kontaktą su kitais asmenimis.

Lankstinukas su kontaktiniais telefonais dėl skiepijimo 

< Grįžti