SĖKMINGAI BAIGIAMAS ĮGYVENDINTI BENDRUOMENINIO VERSLO PROJEKTAS

2021 3 birželio, 19:13

Vilniaus rajono Betzatos bendruomenė, kuri vykdo bendruomeninio verslo projektą „Socialiniai ir darbiniai įgūdžiai, teikiant užimtumo paslaugas asmenims su proto negalia“, buvo įkurta 2004 m. ir nuo to laiko rūpinasi specialiųjų poreikių žmonių globa. Betzatos bendruomenėje, Čekoniškių kaime, protinę negalią turintys žmonės gyvena kartu su sveikaisiais ir įsitraukia į vietos bendruomenės veiklą.

Projekto dėka globojamų asmenų turiningam laisvalaikio praleidimui  sukurtos medžio dirbtuvės („Lobių dirbtuvės“), kuriose jie gamina suvenyrus, tradicinius medinius namų puošybos elementus (vėjalentes, langų apvadus ir t.t.) – šiai veiklai vykdyti pareiškėjas įsigyjo CNC frezavimo stakles su programine įranga, taip pat pareiškėjas įsigijo buitinę techniką bei pagerino infrastruktūrą paslaugoms teikti.

Minėtų investicijų įsigijimas įgalino bendruomenę plėsti teikiamų socialinių paslaugų asortimentą ir apimtį. Projekto įgyvendinimo metu sukurtos ir išlaikomos 2 naujos darbo vietos Vilniaus rajono gyventojams. Projekto tikslinė grupė ir pareiškėjo socialinė veikla yra vystoma per partnerystes ir bendradarbiavimą, todėl visa projektinė veikla atitinka VPS priemonės „Bendruomenių ir kitų pelno nesiekiančių organizacijų verslumo ir partnerystės skatinimas“ tikslus.

Šiuo metu „Lobių dirbtuvės“ siūlo šias paslaugas: įvairių medžio gaminių įsigijimą bei ūžuoklių, inkilų, lesyklėlių bei tradicinių medinių namų puošybos elementų gamybos edukacijas. Įsigydami medžio gaminius „Lobių dirbtuvėse“ Jūs galite – įdarbinti žmones su proto negalia, stiprinti organizaciją, skatinti lygiaverčius santykius, prisidėti prie jų savarankiškumo ugdymo! Kreiptis: lobiudirbtuves@gmail.com

< Grįžti