Sėkmingai baigtas įgyvendinti verslo plėtros projektas „Lavender Village kaimo turizmo plėtra”

2021 26 sausio, 15:02

„Lavender Village“ visiems puikiai žinomas turizmo traukos objektas Vilniaus rajone, Kiemelių kaime. 2020 m. verslininkė ir levandų ūkio įkūrėja Jūratė Lankauskaitė-Kregždienė sėkmingai įgyvendino verslo projektą „Lavender Village kaimo turizmo plėtra“, kuris buvo finansuotas pagal VPS priemonę „Ūkio ir verslo plėtra“ (Nr. LEADER-19.2-6) veiklos srities „Parama ne žemės ūkio verslui kaimo vietovėse plėtoti“ (Nr. LEADER-19.2-6.4).

Projekto parama leido išplėsti kaimo turizmo ir stovyklavietės veiklą, teikiamų apgyvendinimo, kaimo turizmo bei nakvynės ir pusryčių paslaugų spektrą. Projekto metu buvo rekonstruotas pastato antrasis aukštas, su pilnu baldų apstatymu, įrengta virtuvė, sauna. Tokiu būdu buvo išplėstos paslaugos ir jų kokybė, padidintas kaimo gyventojų ekonominis aktyvumas ir konkurencingumas, inovacijų diegimas, sumažintas atotrūkis tarp miesto ir kaimo, sukurtos dvi naujos darbo vietos.

 

Tai pirmasis levandų ūkis, įkurtas Lietuvoje 2010 metais. „Lavender Village“ siūlo Jums ne tik pasigrožėti levandomis, paplūdimiu, paragauti ūkio žolelių arbatos, tačiau ir kitas paslaugas: nakvynę, pasiplaukiojimą valtimis, baidarėmis, edukacijas, ekskursijas ir kt. Daugiau informacijos: www.lavender-village.com

< Grįžti