Sėkmingai baigti įgyvendinti pirmieji verslo projektai!

2019 29 spalio, 06:15

UAB „Vestimenta“, MB „Kamiteka“ ir UAB „Eko apdaila“ įgyvendino verslo projektus, kurie buvo finansuoti pagal VPS priemonę „Ūkio ir verslo plėtra“ (Nr. LEADER-19.2-6) veiklos srities „Parama ne žemės ūkio verslui kaimo vietovėse plėtoti“ (Nr. LEADER-19.2-6.4).

UAB „Vestimenta“ įsikūrusi Medininkuose, beveik pasienyje su Baltarusija, ūkinę veiklą pradėjo 2012 metais. Pirmaisiais darbo metais buvo prekiaujama darbo aprangos rūbais. Nuo 2015 metų plečiama veikla, pradėta prekiauti ir  higienos reikmenims. Nuo 2017 metų pradėta prekiauti vokiška buitine technika. Be to, įrengtos ir nuomojamos dušo kabinos, teikiamos skalbimo paslaugos. Dėl išskirtinės geografinės padėties, jokių skalbyklų (konkurentų) aplinkui nėra, todėl labai aktualu, kad praplėtus verslo sritis, skalbimo paslauga gali naudotis ne tik tolimųjų reisų vairuotojai, bet ir vietiniai kaimo gyventojai. Pastaruoju metu, taip pat, kyla poreikis paimti skalbinius užsakovo namuose ir vėliau juos jam pristatyti, ypač aktuali stambia-gabaritinių rūbų skalbimo problema, todėl įsigijus tam tinkamą transporto priemonę, nuo šiol įmonė gali teikti tokias paslaugas. Įmonė iš projekto lėšų taip pat įsigijo skalbimo mašiną, džiovyklę, lyginimo sistemą, skalbimo-džiovinimo mašiną, skalbimo priemonių dozatorių bei dozavimo sistemos valdymo modulį. Parama leido įmonei įgyvendinti projektą „UAB „Vestimenta“ verslo plėtra“ ir taip užpildyti minėtas nišas, pagerinant tiek vairuotojų, tiek vietos gyventojų gyvenimo sąlygas. Sėkmingai veikianti UAB „Vestimenta“ siūlo Jums ne tik platų specializuotos aprangos asortimentą, bet ir greitą, kokybišką aptarnavimą bei draugišką ir nuoširdų patarimą. Daugiau informacijos www.vestimenta.lt.

 

MB „Kamiteka“ buvo įkurta siekiant teikti pramonės įmonėms aukštos kokybės įrangą, taip užtikrinant gaminamos produkcijos kokybės augimą bei mažinant gamybos kaštus. Taip pat, teikti kokybišką bei greitą įrangos aptarnavimą. Įmonė dirba su pirmaujančiais įrangos gamintojais ir teikia visą spektrą paslaugų, nuo komplektacijos formavimo, atitinkančio klientų poreikius iki įrengimo darbo vietose ir apmokymų. Kamiteka įmonė plečia savo veiklą ir šiuo metu koncentruojasi ties gamybos įrangos pardavimu, t.y. surenkamos įrangos (staklių) komplektavimu, nustatymu, paleidimu ir pardavimu. Pasinaudojus parama, MB Kamiteka įsigijo investicijas: CNC stakles bei stacionarų kompiuterį ir monitorių, ir taip sėkmingai įgyvendino projektą „MB „Kamiteka“ verslo plėtra“. Paramos dėka, įmonė praplėtė savo veiklą, sukuriant naujas darbo vietas, didinant įmonės konkurencingumą bei pajamas. Daugiau apie teikiamas paslaugas galite sužinoti www.kamiteka.eu.

 

UAB „Eko apdaila“ maža įmonė, registruota 2011 metais Vilniaus r., teikianti vidaus apdailos paslaugas (glaistymas, dažymas, dekoras ir kt.). Įmonė yra nemažai investavusi į apdailos darbų įrangą, tačiau tam, kad modernizuoti savo techniką ir padidinti konkurencingumą įmonė pasinaudojo parama bei atnaujino savo techninę – materialinę bazę, įsigyjant tokią įrangą: sienų ir lubų šlifavimo įrankius, akumuliatorinius plokštuminius šlifuoklius, profesionalų lazerinį nivelyrą, kampinį šlifuoklį, akumuliatorinį suktuvą-gręžtuvą, akumuliatorinį smūginį suktuvą, lazerinis atstumų matuoklį, statybinį dulkių siurblį, stovą siurbliui ir šlifavimo mašinai, akumuliatorinius prožektorių rinkinius, nešiojamajį kompiuterį, multifunkcinį spausdintuvą, glaistymo ir dažymo aparatą, glaisto išpurškimo aparatą. Taip pat, įmonė įsigijo transporto priemonę, kuria galės tinkamai transportuoti darbo įrangą, inventorių, statybines medžiagas, itt. Investicijų dėka, įmonė dabar galės užtikrinti dar labiau efektyvius, tvarkingus, nekeliančius dulkių ir didelio triukšmo apdailos darbus. UAB „Eko apdaila“ įgyvendino projektą „UAB „Eko apdaila“ paslaugų techninės bazės plėtra“ ir toliau sėkmingai vykdo veiklą. Padidėjus įmonės pajėgumui, kartu bus pritraukta naujų klientų ir padidės darbo apimtys. Jeigu abejojate, ar būsto įrengimas gali būti paprastas, greitas ir sklandus procesas, susisiekite www.ekoapdaila.lt.

Džiaugiamės šiais projektais, linkime gerų ir naujų idėjų savo verslui!

< Grįžti