Senjorų šventė Mickūnuose

2020 15 sausio, 10:55

Asociacija „Mickūnų jaunimo bendruomenė“, vykdydama vietos projektą „Išpuoselėta aplinka – tai bendruomenės veiklos iniciatyva“ Nr. VILN-LEADER-6B-IJ-4-3 (42VS-PV-18-1-04486-PR001 ) 2020 m. sausio 6  diena kartu su Mickūnų seniūnija organizavo tradicinę „Senjorų dieną“. Už šventės koncertinės programos kūrimą ir renginio vedimą buvo atsakinga Mickūnų jaunimo bendruomenė, o Mickūnų seniūnija rūpinosi  scenos papuošimu ir  vaišių stalo organizavimu.

Šventė prasidėjo bendra malda Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje. Mišias už senjorus aukojo parapijos klebonas Valdemar Ulcukevič. Po pamaldų šventė persikėlė į Mickūnų bendruomenės centrą, kur visiems buvo paruoštos vaišės bei šventinis koncertas. Šventinė programa pradėjome nuo Mickūnų gimnazijos moksleivių pasirodymo.  Mokytojų Emilijos Oberlian ir Teresos Pavlovskos auklėtiniai vaidino įvykius, susijusius su Gelbėtojo gimimu. Vaikų vaidyba šventės dalyviams užtikrino gerą nuotaiką ir šiltą atmosferą. Kunigas Valdemar Ulcukevič senjorams linkėjo kuo didžiausios sveikatos, Dievo palaimos ir globos. Atvykusius senjorus pasveikino LR seimo narys Česlav Olševski ir šventės iniciatorė Mickūnų seniūnijos seniūnė Renata Mickevič, linkėjo stiprybės, sveikatos, šilumos ir jaukumo jų namams, artimųjų meilės, bei kvietė susirinkusiuosius pasidalinti kalėdaičiais.

Nuotaikingą koncertą tęsė meniniai ansambliai „Przyjaciele“ ir „Mickunianka“, kurie atliko Kalėdų giesmes bei liaudies dainas. Savo talentais pasižymėjo Mickūnų mstl. gyventoja Stanislava Narkevič. Skaitydama eiles p. Stanislava sužavėjo visus savo energingumu ir pademonstravo puikia atmintį. Dauguma narių iš aukščiau išvardintų ansamblių irgi yra Mickūnų seniūnijos gyventojai. Labai džiaugiamės mūsų senjorų aktyvumų ir linkime jiems stiprios sveikatos.

Prie arbatos puodelio svečiai turėjo galimybę pabendrauti, padainuoti visiems žinomas  Kalėdų giesmės akomponuojant akordeonu. Visi šventės dalyviai liko patenkinti gražia švente, tikimės, kad šventė išliks visų atmintyje.

< Grįžti