Vietos projektas „Sveikata – kūno, proto ir sielos harmonija“

2022 29 gruodžio, 14:03

Bendruomenė „Miledi” 2022 m. vietos projekto „Sveikata – kūno, proto ir sielos harmonija“ rėmuose organizavo 6 renginius, taip pritraukdama įvairaus amžiaus dalyvius.

Renginių metų bendruomenės nariai populiarino senolių puoselėtas pirties tradicijas, skleidė sveikos pirties kultūrą, skatinto sveiką gyvenseną, ugdė pilietiškumą, taip dar labiau skatindami žmonių bendruomeniškumą ir stiprindami bendruomenės saitus.

2022 m. sausio 13 d. bendruomenė organizavo sausio 13 dienos minėjimą „Atmintis gyva, nes liudija“.

Bendruomenės nariai trumpai priminė sausio 13 d. įvykius, o edukacinio užsiėmimo metų vaikai savo piešiniais parodė savo meilę šaliai.

Balandžio 3 d.  bendruomenė kartu su Mickūnų seniūnija organizavo Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės 802-osios pėstininkų kuopos karių apsilankymą. Vyko karinė rikiuotė ir buvo demonstruojama kario ginkluotė ir ekipuotė. Ir vaikai ir suaugę turėjo galimybė susipažinti su ginklais bei pėstininkų mašinomis.

Balandžio 7 diena, kultūros centre surengta smagi popietė „Skamba Velykos”. Kurios metu, Vilniaus krašto tradicijų mylėtojai margino kiaušinius bei kūrė velykines dekoracijas. Bendruomenės nariai papasakojo  apie mūsų krašto švenčių tradicijas ir papročius.

                     

Liepos 29 d. Mickūnų gimnazijos stadione puikiai praleidome dieną su vaikais nuo 5 iki 11 metų „Vasara sveikiau“.  Vaikai aktyviai leisdavo laiką įvairiose treniruotėse, renginiuose, skatinančiuose sveikatai palankią mitybą, burnos sveikatą, asmens higieną bei emocinės sveikatos priežiūrą, turėjo galimybę „suklijuoti” savo maisto pasirinkimo piramidę.

Rugsėjo mėn. 15 d. bendruomenės nariai  pristatė vaikams vaikų ir jaunų žmonių gyvensenos, mitybos ir fizinio aktyvumo ypatumų analizę. Buvo diskutuota su vaikais apie fizinio aktyvumo skatinimą, sveikatos stiprinimą ir sveikos gyvensenos įgūdžių formavimą. Vaikai aktyviai dalyvavo diskusijoje, drąsiai užduodami jiems aktualius ir rūpimus klausimus.

Gruodžio mėn. 18 diena – tapo mūsų bendruomenės nariams iššūkiu.  Kartu su Ruonių Klubo nariais bendruomenei  organizavome sveikatingumo dieną. Nuo pačio ryto – pirtis, maudynės lediniame vandenyje, sveikos mitybos pamoka ( rezultatas – troškinys), pirties aromaterapija, puikus garas ir vanojimas.

 

 

 

 

 

< Grįžti