VILNIAUS R. VVG 15 METŲ!!!

2019 24 rugsėjo, 06:45

Rugsėjo 24 d. mūsų gimtadienis!!! Praėjo nei daug, nei mažai laiko – 15 metų, kai buvo įkurta asociacija „Vilniaus rajono vietos veiklos grupė“. Tuomet į Lietuvą atėjo Europos Sąjungos programa „LEADER“, skirta kaimo vietovių plėtrai ir kaimų bei mažų miestelių bendruomenėms telkti.

Galime pasidžiaugti, kad nuveikta tikrai daug, vietos veiklos grupės rūpestis ir įgyvendinami projektai aprėpia visą Vilniaus rajoną.  Per Vilniaus r. VVG I strategijos (2009 – 2015m.) įgyvendinimo laikotarpį baigtas realizuoti 81 vietos projektas ir 2 bendradarbiavimo projektai. Per II strategiją (2016 – 2023 m.) jau yra įgyvendinami 52 vietos projektai.

Esame draugiški ir noriai bendraujame, mokomės, dalinamės patirtimi ir palaikome ryšius su partneriais iš Lietuvos ir užsienio. Šiais metais taip pat drauge su partneriais Ignalinos r. vietos veiklos grupe inicijavome tarptautinį projektą su Tetritskaro vietos veiklos grupe (Gruzija). Tai bus dar viena puiki proga pamatyti, kaip dirbama kitose šalyse, pasisemti patirties ir pasidalyti savo geriausiomis veiklos praktikomis.

Tegul ateinantys metai būna dosnūs sumanymų, kupini iššūkių ir troškimo veikti! Tikimės, kad dar daug laiko bendradarbiausime ir veiksime kartu!

< Grįžti